P101

Gëzoni brezin e fundit të pajisjeve elegante dhe të përballueshme në treg!

nextse noa phone
cpu

Quad core CPU

display

10.1" IPS

4g

4G LTE

fast_charging

5300mAh

ram_rom

2GB / 16GB

camera

Kamera dyfishe

Punë dhe loj kudo që të doni!

Tabletat janë pajisje të lëvizshme sipas përkufizimit, por kjo lëvizshmëri është e kufizuar nga nevoja për t'u lidhur me pikat stacionare Wi-Fi. Për të shijuar mediat e tua të preferuara dhe për të komunikuar me pjesën tjetër të botës, ne kemi ofruar slotin NOA P101 Tablet SIM, i përsosur për pushime larg britmave të qytetit!

Specifikimet teknike

  • MT8735 QUAD-core Cortex A53 64-bit / ARM Mali-T720 MP2 GPU
  • 10.1″ IPS screen 1280×800 px
  • 2GB RAM
  • 16GB Ruajtje
  • 5300 mAh lithium
noa p101 sketch
  • Android 6.0
  • e parme 0.3MP / e pasme 5MP
  • WiFi
  • Bluetooth
  • 4G

mbështetje